График работы: пн-вс 900 — 2000

Клининговая компания

Наше Качество на Основе Опыта!

Пять причин обратиться к нам:

Клінінгова компанія Боярка — КлінінгСервісез!

 

Якщо, в першу чергу, при виборі компанії Ви орієнтуєтеся на ціну, то Вам варто дізнатися деякі деталі, щодо формування ціни. Будь-яка клінінгова служба в Київській області може формувати ціни по-різному. Вартість збирання залежить від ступеня забруднення, кількості співробітників компанії, задіяних на об’єкті, кількості необхідної хімії та інвентарю. Не женіться за дешевою ціною, забрати Ваші гроші може кожен, але чи буде обрана клінінг компанія в Київській області нести відповідальність за об’єкт? Якщо Ви продзвонили 3 компанії і середня ціна склала 3000 гривень, а одна компанія називає 1700, то варто задуматися — на чому економить компанія? На персоналі? На хімії? Або на якості. Якщо Ви коли-небудь вирішите скористатися послугами непрофесійної компанії, то самі переконаєтеся.

Замовити прибирання з гарантією і без ризику Ви можете у нас, наша клінінгова компанія КлінінгСервісез (прибирання квартир, будинків) несе відповідальність за приміщення своїх клієнтів. І ми не покинемо об’єкт, поки Ви не будете задоволені. Здійснюючи клінінг в Київській області, ми завжди називаємо чесні і відкриті ціни без доплат. Бувають випадки, коли менеджери інших компаній називають одну вартість по телефону, а після здачі об’єкта «виникають труднощі» і потрібно доплатити чималеньку суму. Ми ж відразу озвучуємо ціни за повний комплекс прибирання!

 

[Теги: клінінгова компанія Боярка | клінінгові послуги Боярка | клінінг після ремонту | клінінгові послуги ціна | клінінгова компания ціни | вартість клінінгових послуг ]